Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/3.   [ 31 post(ov)a ]
Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Rad kod kuće,ali da nije MLM
PostPostano: čet ruj 15, 2005 22:42 
Početnik foruma

Zanima me da li uopće postoji neki posao koji bi se radio kod kuće,a da nema veze sa MLM-om?
Sve one priče o kuvertiranju,slaganju igračaka...se temelje na MLM-u...
Ne želim nikoga vrijeđati,ali meni taj MLM izgleda kao "porez za budale" i ne bih to radila!

Dakle,jel ima posao tipa: kuverte,slaganje igračaka... ili nešto drugo što se može raditi doma (uz faks,stalan posao) a da nema veze sa MLM-om.
Jel postoji igdje posao da dođem po npr. kuverte i promiđbeni materijal,to složim i vratim,dobijem pare na ruke i čao???

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lis 03, 2005 15:49 
Što li je to uopće MLM ? :?:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon stu 14, 2005 20:59 
Skraćenica za multi-level marketing, a i traže te ulaganje love mada tvrde da to nije tako.

Vrh

Naslov: Re: Rad kod kuće,ali da nije MLM
PostPostano: sri pro 14, 2005 14:04 
Početnik foruma

qwertzu1 je napisao/la:
Zanima me da li uopće postoji neki posao koji bi se radio kod kuće,a da nema veze sa MLM-om?
Ne želim nikoga vrijeđati,ali meni taj MLM izgleda kao "porez za budale" i ne bih to radila!

Dakle,jel ima posao tipa: kuverte,slaganje igračaka... ili nešto drugo što se može raditi doma (uz faks,stalan posao) a da nema veze sa MLM-om.
Jel postoji igdje posao da dođem po npr. kuverte i promiđbeni materijal,to složim i vratim,dobijem pare na ruke i čao???

I mene to isto zanima, ako netko zna molim vas za ime tvrtke ili neki podatak o tome tko se bavi tim i td.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri pro 14, 2005 21:02 
Napredni član foruma

Meni cijeli taj "posao od kuce" smrdi.
Idealna stvar za lezilebovice.

Ako bas hoces raditi od kuce, zasto bas kuverte i slicno? Nauci web design, i to mozes raditi od kuce.

Vrh

PostPostano: uto tra 25, 2006 16:07 
Početnik foruma

qwertzu1 je napisao/la:

to i ja tražim, djelenje letaka, bilo što... sve ovo po oglasnicima je cisto s....e, porez na budale kako si rekla! pitanje je gdje uopće naći nešto?

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto tra 25, 2006 23:33 
Član foruma

Mene isto zanima ime neke firme koja omogućava rad kod kuće na poslovima koji bi se obavljali na računalu i npr. dostavljali u firmu. bilo je nedavno nešto na tv-u o tome, ali nisam uspjela ulovit imena firmi, samo sam nešto načula. pričalo se da bi se na taj način moglo širiti poslovanje, a ne bi trebali uredi, trošenje struje,ljudi bi bili možda motiviraniji, dio vremena bi provodili doma, a ostatak u uredu, ljudi bi imali više vremena za sebe jer ne bi trošili vrijeme na putovanje do posla, " dugo klafranje" s kolegama s posla, rad bi mogao biti učinkovitiji.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub svi 13, 2006 04:01 
Početnik foruma

adujic6 je napisao/la:
Mene isto zanima ime neke firme koja omogućava rad kod kuće na poslovima koji bi se obavljali na računalu i npr. dostavljali u firmu. bilo je nedavno nešto na tv-u o tome, ali nisam uspjela ulovit imena firmi, samo sam nešto načula. pričalo se da bi se na taj način moglo širiti poslovanje, a ne bi trebali uredi, trošenje struje,ljudi bi bili možda motiviraniji, dio vremena bi provodili doma, a ostatak u uredu, ljudi bi imali više vremena za sebe jer ne bi trošili vrijeme na putovanje do posla, " dugo klafranje" s kolegama s posla, rad bi mogao biti učinkovitiji.

Imam ja posao za tebe. Javi se i ostavi e-mail.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri ožu 21, 2007 23:12 
Član foruma

Ima... sigurno da ima načina na koje se može zaraditi online, barem džeparac, znam i sam.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ožu 23, 2007 16:29 
Početnik foruma

s obzirom na to da sam studentica, vec duze vrijeme trazim neki poslic koji bih mogla raditi od kuce. ima li netko od vas prijedlog/ponudu za mene? :)

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 12, 2008 22:39 
Početnik foruma

-ana- je napisao/la:
s obzirom na to da sam studentica, vec duze vrijeme trazim neki poslic koji bih mogla raditi od kuce. ima li netko od vas prijedlog/ponudu za mene? :)

kod kuće je najgore

Vrh

Naslov: I ja .... trazim posao od doma!!
PostPostano: sub srp 26, 2008 20:34 
Početnik foruma

Pozdrav svima,
i nemogu da neodgovorim onome sta misli da je raditi od doma za lezilebovice...nije postovani moj....mozda su takvi radnici i kvalitetniji nego sta mislis ...sta netrebaju sefove i znaju samostalno da gospodare vremenom i netreba im tutor na glavi!!
i ja trazim neki posao od doma i radi mi se svasta od prevodenja (englesko hrvatski i obratno) do sivanja!
Ako imate neku ideju javite mi se slobodno ,hvala unaprjed!!!

Vrh

PostPostano: čet kol 07, 2008 14:55 
Početnik foruma

Pozdrav svima!!
Želim se uključiti u ovu raspravu, pošto svi mi želimo dodatni izvor zarade. Kao korisniku ove stranice, javljaju mi se mnogi tzv. "poslodavci" koji nude posao kod kuće, a to je zapravo MLM ( da ne nabrajam koja se imena kriju iza toga!). Prijatelj s faxa( inače redovno studiram i radim part time job u restoranu) mi je proslijedio link za online money making, a radi na principu da korisnik otvara web sajtove i gleda ih 30 sekundi, za što biva plaćen. Da odmah pojasnim , ne plaća se mnogo, treba biti uporan, ali funkcionira, ne krije se nikakav "fejk" iza toga. Princip je kao i kod piramide, što više ljudi imaš oni rade za tebe, tako da je poželjno da proširite svoju mrežu. Isplata se vrši preko sustava alert pay- sustav slican pay palu, preko kojega se novac prebaci na( nisam siguran) visa ili master card, ili se potrosi na npr. e-bayu. Ovaj sistem ne oduzima puno vremena, svega 4 minute maksimalno dnevno, no dugorocno se moze isplatiti, pogotovo ako prosirite mrezu. Osobno nisam zaradio veliku lovu, nisam jos ni trazio prvu isplatu, ali ukoliko nekoga zanima moze mi se javiti, zajedno cemo zaradjivati.

Vrh

PostPostano: ned kol 10, 2008 22:11 
Početnik foruma

Drago mi je da sam naišla na ovu temu :)

Ja, naime, isto tražim honoraran posao koji bih mogla obavljati od kuće nekoliko sati dnevno.
Po struci sam nutricionist, ali posao koji bih radila nemora biti vezan uz moju struku.
Izvrsno se služim Microsoft Office-om i engleskim.

Ima li netko ponudu za mene ili ime firme koja traži takve zaposlenike (ja sam naime na porodiljnom još 2 godine, tako da me zanima isključivo honorarni posao)???

Bit ju jako sretna, jer nam treba dodatan izvor prihoda... :D

Vrh

PostPostano: sri kol 20, 2008 03:43 
Početnik foruma

Pozdrav svima :)

domichus je napisao/la:
Pozdrav svima!!
Želim se uključiti u ovu raspravu, pošto svi mi želimo dodatni izvor zarade. Kao korisniku ove stranice, javljaju mi se mnogi tzv. "poslodavci" koji nude posao kod kuće, a to je zapravo MLM ( da ne nabrajam koja se imena kriju iza toga!). Prijatelj s faxa( inače redovno studiram i radim part time job u restoranu) mi je proslijedio link za online money making, a radi na principu da korisnik otvara web sajtove i gleda ih 30 sekundi, za što biva plaćen. Da odmah pojasnim , ne plaća se mnogo, treba biti uporan, ali funkcionira, ne krije se nikakav "fejk" iza toga. Princip je kao i kod piramide, što više ljudi imaš oni rade za tebe, tako da je poželjno da proširite svoju mrežu. Isplata se vrši preko sustava alert pay- sustav slican pay palu, preko kojega se novac prebaci na( nisam siguran) visa ili master card, ili se potrosi na npr. e-bayu. Ovaj sistem ne oduzima puno vremena, svega 4 minute maksimalno dnevno, no dugorocno se moze isplatiti, pogotovo ako prosirite mrezu. Osobno nisam zaradio veliku lovu, nisam jos ni trazio prvu isplatu, ali ukoliko nekoga zanima moze mi se javiti, zajedno cemo zaradjivati.

Upravo sam se registrirala na Posao.hr i ovaj forum. i ja tražim posao, tj. izvor zarade i zainteresirala me vaša poruka. Možete li mi objasniti o čemu se radi?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temuOdgovori Stranica: 1/3.   [ 31 post(ov)a ]
Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: